fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Більше половини прикарпатців не проти, щоб військовозобов'язані чоловіки зберігали у себе вдома автомат чи кулемет, – соцопитування

Більше половини прикарпатців не проти, щоб військовозобов'язані чоловіки зберігали у себе вдома автомат чи кулемет, – соцопитування

Суспільство 14:24, 17.12, 2014

Громадська організація "Єдина Неділима Україна" вивчала ставлення прикарпатців до ідеї створення батальйонів територіальної оборони за швейцарським зразком.

Швейцарська модель передбачає, що військовозобов’язані громадяни зберігають нарізну стрілецьку зброю (автомат, кулемет) в себе вдома й зобов’язані її застосовувати під час введення надзвичайного стану, військового стану, при потребі охорони правопорядку та при загрозі нападу терористів. 

"51% опитаних однозначно за такі зміни,  каже керівник Івано-Франківського обласного представництва ГО "Єдина Неділима Україна" Назар Федорук. – Ідея, коли психічно і фізично здоровий чоловік призивного віку зберігає у себе  вдома зброю і є резервістом, імпонує прикарпатцям. 14% не визначились, це в основному жінки".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: