fbpx

Біля міського озера в Івано-Франківську продаватимуть варену кукурудзу

Суспільство 15:46, 30.07, 2015

Проект рішення про погодження місць розташування дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міста у 2015 році розглянули сьогодні на засіданні МВК.

Представник управління торгівлі розповів, що підприємець Овчар звернувся до управління із проханням надати дозвіл на торгівлю морозивом і вареною кукурудзою на вулиці Мазепи поблизу міського озера. Це вказано у проекті рішення.

"В мене ностальгія. Я перший раз на море поїхав після 7 класу. В мене асоціація з морем і безмежним простором, і варена кукурудза, яку там продавали", – прокоментував міський голова Віктор Анушкевичус.

Члени виконкому погодилсь, що продаж вареної кукурудзи викликає "теплі" асоціації, особливо коли це відбувається біля води – у цьому випадку біля озера.

Цей підприємець також просив два дозволи на торгівлю вареною кукурудзою та морозивом на Привокзальній площі навпроти вокзалу та ще в одному місці.

Члени виконкому проголосували "за" надання дозволу для торгівлі кукурудзою та морозивом на вулиці Мазепи поблизу міського озера та не підтримали таку торгівлю в інших місцях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: