fbpx

Біля президентської резиденції в Гуті таки відремонтували міст, який забрав життя кількох людей

Суспільство 21:58, 15.09, 2015

У селищі Солотвин Богородчанського району Івано-Франківської області, що неподалік президентської резиденції в Гуті, нарешті відремонтували аварійний пішохідний міст через річку Бистрицю, з якого впав та вбився 40-річний чоловік, дідусь поламав хребта та наражалися на небезпеку діти, йдучи до школи.

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, власкорові IA ZIK мешканці прикарпатської Солотвини.

Люди переконані, коли б резонансна інформація про цей міст-вбивцю не була озвучена на IA ZIK та не набрала такого розголосу, то хто знає, скільки б ще людей загинуло.

Біля президентської резиденції в Гуті таки відремонтували міст, який забрав життя кількох людей 1

Нагадаємо, що під час цьогорічних Різдвяних свят у селищі Солотвині Богородчанського району Івано-Франківської області, що неподалік президентської резиденції в Гуті, з аварійного пішохідного моста через річку Бистрицю впав 40-річний чоловік та вбився.

А перед тим дідусь тут переламав хребет. Опісля загибелі Івана Купчака місцева влада кинулася встановлювати перила на старому заріцькому мості, однак, зі слів солотвинців, "загородили міст, як для худоби". Щоправда, через Бистрицю Солотвинську є ще автомобільний міст, однак він розташований далеко від центру селища, ближче до гір. Тому люди користуються пішохідним мостом, що з’єднує Заріччя із центром, де розташовані школа, школа-інтернат, церква, крамниці, лікарня, поліклініка.

Щосуботи Солотвину заполоняє величезний базар: сюди з’їжджаються крамарі з усього Прикарпаття. Сільрада, ясна річ, збирає мито.

"Куди ті гроші діваються, якщо навіть поруччя для моста зробити – трудна справа?" – обурюються солотвинці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: