fbpx

Бійці 5-го батальйону отримали неякісні каски і тактичні окуляри, але обіцяють станцювати коломийку на Красній площі

Суспільство 09:36, 22.07, 2014

Бійці 5-го батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області скаржаться на неякісні каски і тактичні окуляри та обіцяють повернутися додому, коли станцюють коломийку на Красній площі у Москві.

Бійці 5-го батальйону Іван та старший сержант Павло з "Позитрону" показали тактичні окуляри та каски, якими батальйон забезпечив обласний військкомат. Каска не витримує навіть пострілу з ПМ, не кажучи про снайперські гвинтівки, а замість тактичних окулярів військовослужбовцям прислали окуляри для роботи з болгаркою, які коштують 18-20 гривень, – розповідає Іван. Хлопці обіцяють подарувати свої окуляри обласному та міському воєнкому. Говорять бійці і про відсутність бронетехніки, за словами  Павла, у них досі немає жодної одиниці бронетехніки.

Бійців Юрія і Тараса, які склали зброю та повернулись на Прикарпаття й скаржаться, що їх кинули на гарматне м'ясо, чоловіки називають дезертирами та дивуються, чому вони досі вільно ходять містом та дають інтерв’ю на телебаченні та у газетах. Іван з Павлом переконані, що дезертирами повинна зайнятися прокуратура. "Вони офіцери, вони  не повинні сіяти паніку, а згуртувати бійців та повести їх в бій", – говорять чоловіки.

З харчуванням проблем у батальйоні немає. "У цьому містечку 30% населення вихідці з Івано-Франківщини, приїхали сюди на заробітки, – розповідає Іван. – Люди допомагають нам будувати укриття, привозять метал, бетон".

Бійці закликають Порошенка до більш рішучих дій та просять не оголошувати перемир’я, адже терористи використають його для укріплення власних позицій. "Хватить робити батончики, треба займатися справою, ніякого перемир'я", – говорить Іван. Також військовослужбовці закликають Порошенка більше дбати про звичайних людей.

Боєць 5-го батальйону Руслан говорить, що ніхто з бійців не повернеться додому, "поки на Красній площі не станцюємо коломийки". 

 

Відео: Live-Action-Spilno.TV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: