fbpx

Бійці АТО носять з собою подаровані дітьми малюнки як обереги

Суспільство 16:11, 03.08, 2014

"Коли збирався в дорогу до зони АТО, Галина Тарадайка, одна з провідних львівських журналісток, передала мені конверт з дитячими малюнками. Учні початкових класів середніх шкіл Львова намалювали та написали солдатам, що беруть участь в АТО, свої побажання", – пише офіцер медіа-центру АТО підполковник Тарас Грень.

"Я думаю, що це дуже важливо і актуально для хлопців, там, на передовій. Передай, будь ласочка, їм ці дитячі побажання, сподівання та мрії…" – попросила мене Галина.

Першу партію малюнків я передав на один із блокпостів, що охороняє важливу дорожню розв’язку неподалік містечка Дебальцеве на Донеччині. Коли військові побачили у мене в руках стосик розмальованого паперу, то підійшли всі. Навіть ті, хто відпочивав після нічного чергування. Хлопці брали малюнки, дуже уважно розглядали їх, а потім обережно ховали до кишень.

"Ви зрозумійте, це для нас як оберіг від всього злого,   розповів командир підрозділу Сергій. – В нашому наметі, що в базовому таборі, такими малюнками вкрита ціла стіна. А більшість бійців носять їх із собою. І вірять, що так їх омине ворожа куля. І ще… Передайте діткам, що вони роблять для нас важливу справу – не дають забути, що ми визволяємо Україну заради їх щасливого майбутнього".

Окремі слова подяки попросили передати маленькому художнику, який чомусь не підписав (може, ще писати не вміє) свій малюнок, екіпаж танку, що прикриває блокпост. Бійці кажуть, що їм дістався фактично портрет їхньої бойової машини. Возитимуть тепер його з собою всюди, всередині башти.

 

Тарас Грень, фото автора

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: