fbpx

Бійці АТО Яремчанщини просять передати оздоровчий комплекс "Прикарпаття" громаді

Суспільство 17:06, 02.12, 2015

Депутат Яремчанської міської ради від партії "ВОЛЯ" та учасник АТО Андрій Стельмащук ініціював питання повернення бази Національного банку України "Прикарпаття" у власність громади.

"Неодноразово пропонував оздоровчий комплекс "Прикарпаття" передати на потреби учасників АТО, там можна облаштувати реабілітаційний центр. Також у місті Яремче немає муніципального центру спорту, дозвілля і молоді. Наприклад, на базі комплексу можна розвивати секції з шахів та настільного тенісу", – каже Стельмащук.

Таку ініціативу підтримали учасники АТО регіону.

У відповіді на запит народного депутата від партії "ВОЛЯ" Ірини Суслової йдеться, що Національним банком прийняте рішення про відчуження оздоровчого комплексу.

"У зв’язку з економічною ситуацією, що склалася в країні, Національним банком України у 2014 році фінансування та будівництво непрофільного об’єкта – оздоровчого комплексу "Прикарпаття" призупинено,  зазначено у відповіді. – На будівництво І черги витрачено 76,2 млн гривень. Об’єкт не зданий в експлуатацію, будівництво завершене на 96%". 

Щодо можливості передачі бази "Прикарпаття" на баланс Івано-Франківської обласної ради НБУ просить звернутися за роз’ясненнями до Фонду державного майна. 

"Це – державна власність, база їм непотрібна і вони хочуть віддати її у приватні руки",  додав Андрій Стельмащук.

Нагадаємо, раніше Національний банк ухвалив рішення про призупинення капітальних витрат, а також реалізацію непрофільних активів на загальну суму понад 1 млрд гривень. Серед кількох об’єктів і оздоровчий комплекс "Прикарпаття" у м. Яремче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: