неділя, 21 квітня

Бійці російсько-української війни разом із сім’ями відпочивали у Буковелі. ФОТО

Майже півсотні учасників російсько-української війни, волонтерів та сімей загиблих Героїв із Прикарпаття відпочивали у туристичному комплексі "Буковель". Така програма, започаткована Центром військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, діє уже четвертий рік поспіль.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

"Зимовий Буковель, катання на лижах, сімейний відпочинок дозволяють забути щоденні турботи та спогади про війну. Адже тут і дорослі, і діти отримують масу позитивних емоцій. Ця програма доводить, що бійці та їхні сім’ї не залишились сам на сам зі своїми проблемами. А є небайдужі люди, які готові допомагати", – каже керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка Віталій Мерінов.

Для тих, хто вперше став на лижі, туристичний комплекс надає інструкторів. А ті, хто вже освоїв цей зимовий вид спорту, катаються на схилах досхочу.

"Найскладніше було перемогти страх. Але далі все пішло добре. Радий, що навчився нарешті їздити на лижах", – ділиться враженнями учасник війни Юрій Ганібалов.

Найбільше емоцій, звісно, у найменших. Маленький Євген Безпалько, в якого війна забрала тата, розповідає, як провів день:

"Нас інструктор навчив правильно гальмувати і оминати перешкоди. Я вже навіть не падав. Все було чудово".

До слова, у Буковелі оздоровились, освоїли катання на лижах, відпочили і пройшли психологічну реабілітацію майже дві тисячі бійців з усіх куточків України.

На правах реклами

 

КОМЕНТУВАТИ