fbpx

Бійцям 10-ї ОГШБ з Прикарпаття потрібна нічна оптика

Суспільство 17:21, 07.06, 2016

Бійцям 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади (ОГШБ) з Івано-Франківщини потрібна нічна оптика.

Про це написала на своїй сторінці волонтер організації "Повернись живим" Дар'я Бура.

За майже два тижні, які нова 10-та ОГШБ знаходиться на передовій в районі Мар'їнки-Красногорівки, бійці вже відчули суть війни. Їх зустріли, як і всі нові бригади, обстрілами і активністю диверсійно-розвідуальних груп (ДРГ), щоб зразу відчули, де вони опинилися.

"Хоча 10-та ОГШБ молода (створена у жовтні минулого року), але військові, які бачили війну у Дебальцевому, точно знають, як "говорити" з ворогом. Бійцям цієї бригади дісталася одна з найактивніших ділянок передової: відстань до ворожих позицій – від 300 метрів до 1 кілометра  говорить сама за себе. До того ж, чим менша відстань, тим небезпечніша діяльність ДРГ. А там, де, здавалося б, легше, бо ворог далі, ця відстань танконебезпечна. Військові не скаржаться ні на що. Вони у бойовому настрої. Єдине, чого не можуть не попросити, – нічна оптика. Не вистачає тепловізорів і у розвідці, і на опорних пунктах. А ще снайперам потрібні тепловізійні приціли. До цього стимулює ворог, який посилює роботу своєї розвідки і снайперів. Наші ж повинні бути на рівні. Минула доба довела, що і нам в тилу потрібно активізуватися для допомоги. Вночі в районі Красногрівки і Мар'їнки працювали ДРГ. А обстріли зі стрілецької зброї, гранатометів і мінометів стали буденними не лише в цьому районі. Але так би хотілося, щоб до цього ніхто не звикав. Щоб придбати хоча б по одному тепловізору, який коштує 2500$, і тепловізійному прицілу за 3150$, треба починати працювати вже зараз", – пише Дар'я.

Міжнародний благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим" допомагає купувати спеціальне військове обладнання (тепловізори, прилади нічного бачення, далекоміри, рації і т.д.), впроваджувати системні програмні рішення та навчальні програми для військових фахівців та підрозділів, які знаходяться в зоні максимальної небезпеки на передовій. Фонд має відкриту публічну бухгалтерію. Допомогти проекту можна перейшовши за посиланням –  https://tr.im/savelife5, або перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5457 0822 3299 9685 (Дейнега Віталій – керівник фонду). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: