fbpx

БК "Говерла" підбив підсумки баскетбольного сезону

Спорт 17:29, 30.05, 2017

Сьогодні керівництво та капітан БК "Говерла" підбили підсумки сезону та розповіли, наскільки важко далася перемога в чемпіонаті України.

За словами директора клубу Андрія Дроздова, останні 8 років команда грала в елітному дивізіоні, передає Бліц-інфо.
"Так трапилося, що минулий сезон у нас закінчився дуже рано й інвестори закрили фінансування. Ми зібралися з головним тренером і вирішили шукати вихід з ситуації, щоб зберегти команду. Я ходив до влади, щоб якось разом це зробити. На щастя, ми знайшли інвестора, окрім того, було фінансування з міського та обласного бюджетів", – сказав директор.
Керіник клубу також зауважив, що команда дуже вдячна, що в такий важкий час у бюджеті знайшли кошти на підтримку баскетболу.
"В нас гравці не отримували зарплату, тільки кошти на харчування. Проте хлопці виклались на повну, адже ми разом поставили собі ціль – здобути золото",  каже Дроздов.
Що ж стосується наступного сезону, то як такого плану немає. Єдине, що планують, це зберегти команду і гравців.
У свою чергу головний тренер команди Микола Піскарьов зауважив, що сезон був дуже важкий.
"У нас багато сильних гравців, проте з них потрібно було зробити команду. Не було якогось одного лідера, всі викладались однаково. Це дало свої результати",  пояснює тренер.
Також тренер визнав, що перше коло було не дуже вдалим, проте у підсумку команда все ж виборола кубок.
"Ми грали останню гру у Львові, і приїхало стільки наших вболівальників, що було відчуття, ніби ми вдома. Був момент, коли вболівальники настільки гучно підтримували, що я не міг докричатися до гравців",  пригадує Микола Піскарьов. 
Капітан команди перш за все подякував, що у такі важкі часи для держави і місто, і область знайшли кошти для команди.
"Я хочу полякувати всім, хто нас підтримував, особливо нашому тренеру і директору, які у нас вірили. Ми переймалися, чи ми зможемо виграти, проте вони завжди казали, що все буде добре і залишилось ще дві гри. Ця впевненість давала нам сили. Ми грали за честь нашого рідного міста", – каже капітан команди Андрій Калашніков
Стосовно планів на наступний сезон, то всі гравці готові і надалі грати у команді.
"Кожен гравець, який грав у цьому сезоні, не просто хоче, а дуже хоче грати й у наступному",  запевнив капітан.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: