fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Благодійники просять про допомогу: для занять психолога у Погонянському психоневрологічному інтернаті потрібен проектор

Благодійники просять про допомогу: для занять психолога у Погонянському психоневрологічному інтернаті потрібен проектор

Суспільство 17:59, 15.09, 2016

БО "Українська благодійницька мережа" просить допомогти у придбанні проектора для Погонянського психоневрологічного інтернату. Проектор потрібен для занять, які проводить психолог з підопічними цього закладу.

У Погонянському психоневрологічному інтернаті мешкає близько 130 жінок. Переважно усі вони – колишні вихованки дитячих інтернатів, у яких гостра проблема з педагогічною роботою.

Саме для того, аби вихованки могли навчатись, розвиватись та соціалізовуватись, УБМ найняла психолога, яка регулярно проводить заняття в інтернаті.  

Як відомо, найкраще інформація засвоюється через візуальне сприйняття. Тому для більш ефективної роботи психолога та досягнення кращих результатів потрібен проектор. Наразі усю візуальну інформацію психолог демонструє на власному маленькому ноутбуці.

Про те, як допомогти, можна прочитати, перейшовши за посиланням >>, або сконтактуйте з представниками БО "Українська благодійницька мережа" за тел. +380939937615, +380507728746.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: