Щороку фонд Юрія Дерев'янка відзначає найуспішніших учнів Прикарпаття сертифікатами на отримання одноразових грошових стипендій. Традиційно нагороди отримують і вчителі, які готують дітей до предметних олімпіад вищого рівня.
20 учнів та 20 вчителів отримали цьогоріч нагороди у сумі від 500 до 2000 гривень у Бурштині. Тут свято для обдарованих дітей "Майбутнє твориться сьогодні" за підтримки фонду Дерев’янка відбувається уже четвертий рік поспіль. Втретє пройшло відзначення і у Більшівцьвській ОТГ, де нагороди отримали 2 учнів, переможці олімпіад з географії, та їхній вчитель-наставник.
"Кожна праця має бути оцінена. Як показує практика, навіть ті діти, які 4 роки тому отримували нагороди і зараз були відзначені стипендіями від Благодійного фонду, вони тішаться тим, що це зароблені їхньою працею гроші. І це стимулює їх та інших дітей до нових успіхів і досягнень", – говорить представник Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, координатор партії "ВОЛЯ" у Бурштині Ольга Король.
На правах реклами