fbpx

Благодійний ярмарок у Студінці зібрав для бійців АТО 4073 гривні

Суспільство 16:02, 16.09, 2014

14 вересня після служби Божої в церкві біля народного дому села Студінка Калуського району зібралось багато людей. В селі знали, що відбудеться "солодкий" ярмарок, а виручені кошти надійдуть для допомоги сім’ям поранених бійців в АТО.

Ініціаторами акції був педагогічний колектив місцевої школи, розповіла «Вікнам» вчитель Леся Богдан. Кожний клас приготував свій стіл. Столи прибрані по-святковому: прикрашені рушниками, калиною, соняшниками.

Випічка була домашньою. Мами пекли разом з дітьми. Продавали самі учні, а найменшим школярикам — допомагали батьки.

А ще художній керівник Народного дому Студінки Дарія Цимбаліста в рамках цього ярмарку презентувала і продавала свої роботи: ляльки-мотанки і шпильки для волосся, виконані в техніці канзаши.

Сільський голова Марія Стасюк на урочистостях вручила грошові премії трьом учасникам АТО – місцевим жителям. Дуже хвилюючою була мить, коли вона викликала для вручення премії бійця АТО Ігоря Жовніровича, який зараз перебуває у відпустці. Люди зустріли його оплесками і зі сльозами на очах.

Для "солодкого" ярмарку мами пекли торти, кекси, пампушки, різноманітне печиво. Усю випічку студінчани розкупили, а представники класів прозвітували про виручені кошти.

Загалом, під час «солодкого» ярмарку було продано солодощів на 4073 гривні.

Крім того, бійцям АТО надійдуть кошти, які зібрали у Студінківській школі під час акції “Підтримай свого солдата”. Тоді було зібрано 1267 гривень.

“Солодкий ярмарок” став продовженням цієї благодійної акції. Всього було зібрано 5340 гривень, з яких 3000 гривень студінківчани перерахували на допомогу пораненим землякам: Олегу Івахнюку, Сергію Тимофієнку та Сергію Малишеву.

Решту коштів (2340 гривень) передали у комітет при сільській раді для допомоги сім’ям і бійцям, які перебувають в АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: