fbpx

Блокпости на Івано-Франківщині встановлять у стратегічних місцях

Суспільство 12:47, 12.02, 2015

На Прикарпатті відновлюють захисні блокпости. На них чергуватимуть спільні групи з числа працівників СБУ, МВС та представників Самооборони.

Як повідомив Юрій Свирида, начальник штабу Самооборони міста Івано-Франківська, на блокпостах будуть спільні групи чергування.

“Ми зголосилися допомогти владі і правоохоронним органам захистити нашу область. Повідомили, що вони можуть на нас розраховувати. Дії з визначення конкретних місць і складу патрулів на блокпостах веде обласне управління Служби безпеки разом із МВС. Це компетенція їхнього керівництва. А ми, як представники громади, будемо їм допомагати всім, чим можемо”, – сказав Юрій Свирида.

За словами начштабу Самооборони Франківська, блокпости планують встановити у стратегічних місцях  на мостах та автотрасах при в’їзді в область і місто. А також на важливих об’єктах інфраструктури. “Водозабори, газорозподільчі станції, об’єкти електричної системи області. Щоби уникнути терактів, щоби людей не потравили”,  конкретизував Юрій Свирида.

Прикарпатцям також слід бути готовими до відновлення огляду машин на предмет незаконних вантажів, зокрема перевезення зброї та вибухівки.

“Думаю, що такі огляди будуть,  відзначив самооборонівець. – Звичайно, не будуть всіх підряд пиняти. Буде все розумно, фільтровано. Будуть також перевіряти доументи на підозрілі вантажі. Не будемо орієнтуватися виключно на машини зі східними номерами, бо номери тепер перекидають. На що саме звертати увагу в першу чергу – це вже нам міліція підкаже. Але й по людині видно, якщо щось не так – як вона реагує, зокрема. Може, й ми щось міліції підкажемо. Бо наші хлопці зі Самооборони регулярно на Схід їздять, і нас там також превіряють. Одним словом, досвід є, будемо разом все це робити”.

За попередніми даними, визначено 13 місць на Прикарпатті, де встановлять захисні блокпости.

Офіційний коментар управління МВС в Івано-Франківській області з цього приводу оприлюднить сьогодні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: