fbpx

Близько 200 надвірнянців пронесли містом синьо-жовтий та червоно-чорний стяги. ФОТО

Політика 19:20, 23.08, 2017

У Надвірній відзначили День Державного прапора. Близько двохсот жителів та гостей міста – дітей, активістів, воїнів УПА та учасників АТО – традиційною урочистою ходою вулицями міста пронесли синьо-жовті та червоно-чорний стяги. За традицією маленький синьо-жовтий стяг несли діти, в руках представників громади майоріли великі прапори.

Депутат Надвірнянської районної ради, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Тетяна Пришляк відзначила, що вже другий рік поспіль надвірнянці несуть і червоно-чорний прапор, який особливо знаковий для українців в час війни з зовнішнім та внутрішнім ворогами. 

"Ми повинні не забувати, що в країні триває війна з окупантом. Триває і війна з корупцією, з недоброчесними чиновниками, свавіллям правоохоронних органів. Сьогодні перед кожнимм українцем є й загроза втратити особисту незалежність, втратити громадянство, адже нинішня влада нехтує правами українців, Конституцією. Ми повинні ще багато зробити, щоб отримати справді незалежну державу", – зазначила Пришляк. 

Представник Івано-Франківської міської організації партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі", активіст Ростислав Артеменко додав, що кольори українського прапора несуть в собі символ непоборності та незламності українського народу. 

"Попри святкову атмосферу Дня Державного прапора на душі у мене журба. Адже сьогодні бійці привозять ці прапори зі сходу України, і вони, обгорілі, потрапляють в музеї. Мені хотілося б жити в іншій країні, де під цим прапором будуть творитись тільки добрі справи, під цим прапором буде мир", – каже Артеменко. 

Українські прапори несли і ті, хто своїми руками виборював нашу незалежність – воїни УПА та учасники АТО. 

"Кожна людина повинна вносити свою лепту в побудову кращої, справді незалежної держави – медики, працівники робітничих професій, політики, кожен по-своєму. Багато людей, які брали участь у Революції Гідності і в подіях після Майдану, стали розчаровуватись. Я долучився до "Руху нових сил", адже тут об'єднались такі люди, які щоденно роблять кроки, щоб держава ставала кращою", – зазначив демобілізований боєць 79-ї оамбр, секретар обласної Асоціації учасників АТО Андрій Фармуга.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: