fbpx

Близько 40 медустанов області переходять на користування "Персональним кабінетом" обленерго

Суспільство 13:04, 26.05, 2017

Медичні заклади Прикарпаття розпочали освоєння "Персонального кабінету споживача" на сайті обленерго.

Зараз цей зручний сервіс використовує уже 7 закладів охорони здоров’я, серед них такі енергоємні установи, як Обласний перинатальний центр, комунальний заклад "Прикарпатський клінічний онкологічний центр", Коломийська районна інфекційна лікарня та інші. Водночас завершується залучення ще близько 30 бюджетних установ, повідомляє прес-служба енергопідприємства. 

Щодо загальної картини, то нині по області "Персональним кабінетом" користується майже п’ять тисяч юридичних споживачів. З кожним місяцем кількість користувачів зростає. 

Головні переваги сервісу для юридичних клієнтів – можливість подавати звіти дистанційно, отримувати розрахункові документи, подавати листи на зміну договірних величин, контролювати власні розрахунки за електропостачання та переглядати аналітику споживання. Це суттєво економить час. 

"Серед користувачів "Персонального кабінету" практично не було бюджетних установ,  розповідає комерційний директор енергокомпанії Олег Дацко. – Тепер завдяки прогресивності та підтримці Департаменту охорони здоров’я та особисто Віталія Федоріва медустанови області зможуть оцінити переваги нашого сервісу, сподіваємося, що до них приєднаються інші бюджетні організації". 

Для зручності клієнтів у Івано-Франківському Центрі обслуговування клієнтів відтепер працюватиме окремий фахівець, який надаватиме консультації та практичні рекомендації щодо реєстрації та роботи із "Персональним кабінетом". 

Нагадаємо, що юридичним клієнтам компанії для реєстрації у сервісі потрібно укласти додаткову угоду про дистанційне обслуговування у філії АТ "Прикарпаттяобленерго". Дізнатися детальніше про "Персональний кабінет споживача" можна на сайті компанії або у Кол-центрі за номером 0 800 50 40 20.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: