fbpx

Близько 9 млн грн виділять на програми для ветеранів АТО Прикарпаття та їхніх родин

Суспільство 10:10, 16.01, 2019

В Івано-Франківській ОДА відбулася зустріч із керівництвом Департаменту соціального захисту стосовно обласної програми допомоги учасникам АТО/ООС, змін та доповнень на 2019 рік.

Йдеться про програму для учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих Івано-Франківської області та міста Івано-Франківська, зазначають у міській Асоціації учасників АТО.

На зустрічі обговорили основні етапи реалізації обласної програми та внесли ряд змін. Зокрема, запропонували пункт сімейного відпочинку, окрім програми "Синьогора", доповнити програмами "Сплав по Дністру" та "Туристичний сімейний похід у Карпати". Відтак погодилися збільшити бюджет на цю програму на 400 тис. грн.

Також на поточний рік передбачили збільшення фінансування обласної програми на 1,6 млн грн. Загальна сума вже становить близько 8,9 млн.

"За результатами перевиконання бюджету за 1-й квартал на програми для ветеранів АТО, родин захисників та родин полеглих повинні додати ще 2,2 млн грн, як домовлялись на зустрічі із головою ОДА 10 січня цього року", – уточнює координатор Асоціації Василь Андріїв. 

Планують спрямувати додаткові кошти на програму покращення житлових умов і задовольнити в її межах 130-150 звернень сімей загиблих, бійців з інвалідністю, поранених – виділити по 25 тис. грн кожному. В першу чергу розглянуть заяви, які залишились з минулого року, запевняє Андріїв.

Також велику частину коштів передбачили на оздоровлення батьків, дружин та дітей із статусом "сім'я загиблого". Так, у 2019 році 220 осіб отримають по 5000 грн, що в свою чергу дозволить їм оздоровитись там, де вони забажають. 

Крім цього, заклали виплати сім'ям – до роковин загибелі.

"Майже половина бюджету буде спрямована на лікування учасників АТО і їх реабілітацію. Це важлива частина програми по соціальному захисту сімей учасників бойових дій", – зазначив Василь Андріїв.

Нагадаємо, 20 січня франківці вшанують героїв Донецького аеропорту пам'ятною ходою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: