fbpx

Богдан Логвиненко вийшов на Говерлу, щоб зібрати мільйон на проект Ukraїner

Культура 19:17, 22.10, 2018

Автор проекту Ukraїner Богдан Логвиненко відзначив день народження сходженням на Говерлу, а замість привітань і подарунків попросив прихильників зібрати мільйон на проект.

Тільки за один день підйому на найвищу вершину Карпат фани Богдана Логвиненка і його медіапроекту перерахували на підтримку видання 50 тис. грн.

"Є! Стою на вершечку. Впродовж підйому на Говерлу ви віддали Ukrainer 50 тис. грн. Тобто усього 235 тис. зібрано. До мільйону ще зовсім трішки", – подякував він. 

Раніше Богдан Логвиненко попросив спільноту допомогти видати в ефір всі історії, які експедиційне видання назбирало за час свого існування.  

"Ймовірно тому два з половиною роки тому почався проект, в який я вклав усе, що набув за роки небезпечних перегонів, усі сили, ресурси, подолав страхи і стільки усього навчився.

Цей проект називається Ukrainer, і за ці два з половиною роки він встиг відкрити стільки невідомих локацій, познайомити так багато ініціатив і потужних людей між собою, наробити галасу за кордоном, зібрати таку неймовірну команду волонтерів, подолати майже сто тисяч кілометрів, що я досі до кінця не усвідомлюю, як це все з нами сталося.

Ми зробили те, що планували від самого початку, хоч нам завжди бракувало на це ресурсів. Ми об'їхали всю Україну і зібрали унікальні історії з усіх регіонів, окрім тих, що тимчасово окуповані ворогами.

Тепер, аби випустити усі ці історії в ефір, ми збираємо мільйон. За 2 тижні зібрали аж 185 тисяч.

Але в мене є одна мрія. Мені здається, що наблизитись до мільйона ми можемо сьогодні. Сотні з вас захочуть привітати мене із тим, що я досі живий. Але я не бачу змісту в привітаннях і святкуваннях. Тож, замість слів і банальностей, просто відмовтеся від кави і подаруйте проекту, яким живу я і ще десятки людей, нові можливості. Кожні 5 гривень мають сенс. Кожне поширення дає нам більше шансів на успіх", – розповів автор проекту Ukraїner.

Теперішній підйом на Говерлу в день народження Богдана Логвиненка є ще однією експедицією видання. 

Для тих, хто хоче долучитися, реквізити:

https://ukrainer.net/donate/
PayPal: [email protected]
ПБ: 5167 9855 0012 1496
Монобанк: 5375 4141 0425 4882

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: