fbpx

Богородчанець зробив трактор за п'ять тисяч гривень

Суспільство 07:40, 16.11, 2015

Саморобний міні-тракторець потужністю 13 кінських сил зробив за півроку мешканець села Гринівка Богородчанського району Івано-Франківської області 31-річний Роман Хмелівський.

Бензиновий двигун SADKO GE-390 умілець купив за 3 тис. грн. Решту деталей знайшов у своїй майстерні або у знайомих.

"Немає нічого складного: голова думає, руки роблять, а очі насолоджуються результатом, – запевняє Роман Хмелівський.  Прямокутну раму зварив з квадратного швелера, передній міст  із труби-"сороковки". 4-ступінчасту коробку передач, дискове зчеплення, задній міст, рульовий редуктор взяв з автомобіля "Москвич".

Трактор може розвивати швидкість до 20 км/год, пише Газета.юа.

"З колесами довелося повозитися,  каже Роман Хмелівський.  Передні взяв від автомобіля ВАЗ-2106, а задні  від "Ниви". "Одягнув" їх у шини з шипами ялиночкою. Вага мого саморобного трактора  близько 400 кілограмів. Це небагато, якщо порівнювати з іншими. Робив трактор спеціально для сільськогосподарських робіт, тому він має необхідні для цього деталі. Щоб приєднувати знаряддя, прикрутив додаткову навіску. На ній  ручний механічний привід для опускання та підйому. Використав ручку й троси від велосипеда. Весь трактор обійшовся у майже 5 тисяч гривень. Такий самий у магазині коштує від 30 тисяч".

Роман Хмелівський перевозить причепом до трактора по 600-700 кг вантажу. З причіпним обладнанням  обробляє город, косить сіно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: