fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Бойовики "ДНР" і "ЛНР" закликають Київ до розсудливості і навіть обіцяють дотримуватися Мінських домовленостей

Бойовики "ДНР" і "ЛНР" закликають Київ до розсудливості і навіть обіцяють дотримуватися Мінських домовленостей

Політика 07:31, 04.11, 2014

"Вибори" на Донбасі пройшли у відповідності до Мінських домовленостей в строки і порядок, погоджений представниками "республік", Росії та України. Про це йдеться в заяві "Донецької та Луганської народних республік" за підсумками "виборів" 2 листопада 2014 року.

Бойовики вважають, що "Україна порушила домовленості, спотворивши узгоджену редакцію закону про особливий статус Донбасу", передає ТСН.

"Наш народ сам наділив себе особливим статусом. Києву доведеться рахуватися з думкою народу Донбасу, хоче він цього чи ні. І ніякі політичні та юридичні трюки тут не спрацюють. Ніякі акти України, прийняті в односторонньому порядку без узгодження з знову обраними органами влади "ДНР" і "ЛНР", діяти на нашій території не будуть", – впевнені бойовики.

У той же час бойовики кажуть, що відкриті для продовження діалогу, але, мовляв, цей діалог повинен бути рівноправним. "Україна перестала платити пенсії і зарплати ні в чому не винним громадянам. Ми закликаємо Київ дотримуватися мирного плану і припинити військовий і політичний тиск на Донбас", – звинувачують і закликають Київ бойовики.

"При цьому ми гарантуємо, що якщо Київ проявить розсудливість, обрані керівники будуть готові до продовження діалогу. Ми будемо слідувати духу Мінських переговорів. Ми будемо готові до відновлення всього комплексу зв'язків з регіонами України, до укладення угод з Кабінетом Міністрів, підприємствами і організаціями України. Ми готові постачати українським регіонам вугілля для нормального проходження опалювального сезону. Нам необхідна співпраця у сфері постачань електроенергії, сільгосппродукції, транспорту, зв'язку, експортно орієнтованих виробництв. Наша економіка залишиться в зоні гривні, якщо Київ припинить фінансову блокаду",  запевняє бойовики. "Не порушуйте перемир'я",  кажуть вони.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: