fbpx

Брата нардепа Солов'я оштрафували за самовільне захоплення ділянки біля міського озера

Суспільство 16:17, 25.05, 2017

Власники "Парк Готелю" незаконно використовували ділянку площею 0,15 га як стоянку для автомобілів. Збитки для бюджету від самовільного зайняття землі оцінили в майже 69 тисяч гривень.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін.

За словами Андріана Волгіна, не виключено, що площа самовільно зайнятої ділянки навіть більша. Принаймні виїзна комісія головного управління держгеокадастру в Івано-Франкывськый області спершу оцінила самовільно зайняту площу в 0,19 га. Однак в акті перевірки йдеться про 0,156 га. 

19 травня на директора компанії ТОВ "ВРС ЛТД", якій належить "Парк Готель", Романа Солов`я винесено постанову про накладення адміністративного стягнення в сумі 68,979 тисяч гривень згідно з розрахунком завданих самовільним захопленням ділянки збитків. 

Брата нардепа Солов'я оштрафували за самовільне захоплення ділянки біля міського озера 1

Згідно з даними системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ "ВРС ЛТД" є мати народного депутата Юрія Солов'я Ярослава Соловей та його брат Роман Соловей. Серед засновників також ПП "Парк Готель", яке на 100% належить Роману Солов'ю, і спільне українсько-бельгійське підприємство "Рейкарц і партнери. Україна", засновниками якого є компанії з кіпрською пропискою. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: