fbpx

Брошнів-Осадська ОТГ отримала автобус, пристосований для перевезення дітей з особливими потребами. ФОТО

Суспільство 12:16, 19.12, 2018

Шкільний автобус, який Брошнів-Осадська ОТГ отримала ще літом, замінили на новий, обладнаний спеціальним підіймачем. Він доступний для дітей, що прикуті до інвалідного візка. Окрім того, має спеціальне місце в салоні, де передбачені пристосовані сидіння із ременями безпеки для дітей, що не можуть пересуватись самостійно.

Оскільки у Брошнів-Осаді функціонує Центр реабілітації, очільник ОТГ Назарій Іванів звернувся із проханням до голови облдержадміністрації Олега Гончарука надати спецтранспорт, який буде пристосований до перевезення дітей з особливими потребами, інформує прес-служба ОТГ.

Новий автобус японської марки Isuzu значно комфортніший, надійніший і безпечніший. Ним перевозитимуть школярів та вихованців Центру реабілітації.

Назарій Іванів від імені громади подякував очільнику ОДА Олегу Гончаруку та директору департаменту освіти і науки ОДА Віктору Кімаковичу за те, що надали можливість зробити перевезення вихованців реабілітаційного центру, школярів та педагогів територіальної громади комфортнішим і безпечнішим.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: