fbpx

Брутальна вчителька англійської, яка назвала учнів "уродами", більше їх не вчитиме і отримає стягнення

Суспільство 07:14, 02.12, 2015

Директор ЗОШ №22 в Івано-Франківську, учні та батьки якого поскаржилися на непрофесійну поведінку і неприпустиме ставлення вчительки до учнів, відреагував на інцидент.

Директор 22-ої школи Михайло Калинюк повідомив, що 1 грудня до нього прийшли батьки учнів десятикласників.Вони принесли і зареєстрували скаргу на дії педагога, повідомляє Галка

У результаті брутальна викладачка англійської Наталія Мельничук не вчитиме 10-А клас. Батьки таким рішенням задоволені.

"Питання врегульоване. Я б раніше втрутився, але тільки вчора про це дізнався. Вона досвідчений вчитель. Схожі поодинокі моменти були, але до такого не доходило", – прокоментував він.

Також відтепер робоча група управління освіти стежитиме за поведінкою вчительки. Якщо вона не виправиться, то для початку буде догана, а потім переатестація.

Директор зобов’язав викладачку написати пояснення, вона отримає стягнення.

Нагадаємо, що 30 листопада в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 відбулися збори батьків учнів 10-А класу. Ініціювали захід батьки, які довідалися про неетичну, на їхню думку, поведінку вчительки англійської мови Мельничук Наталії Юріївни, педагога на пенсії, яка продовжує вчити дітей. Освітянка у розмовах з учнями часто грубо висловлювалася, обзивала школярів та не пускала на урок через 5-хвилинне запізнення. Один із таких моментів записав на диктофон десятикласник.

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: