fbpx

"Буковель" приймає Чемпіонат України зі слоупстайлу

Стиль життя 17:31, 02.03, 2016

Чемпіонат України зі слоупстайлу 01-03 березня 2016 року з метою пропаганди та розвитку фристайлу в Україні відбудеться на ТК "Буковель".

Слоупстайл (англ. slopestyle, від англ. slope – нахил (гора для катання)  тип змагань, який передбачає виконання серії акробатичних стрибків на трамплінах, пірамідах, контрнахилах, перилах та інших перешкодах, які розташовані на трасі у певному порядку.

Слоупстайл потребує доброї фізичної та технічної підготовки спортсмена та точності виконання трюків. Наприклад, падіння під час змагань призводить до втрати швидкості, що унеможливлює виконання наступних трюків, а це – практично гарантована поразка. Часто перешкоди розташовані у кілька рядів, тому спортсмен самостійно вирішує, на якому виконуватиме трюк.

У змаганнях визначається особиста першість у кожній категорії учасників. Особисті місця у змаганнях визначаються за сумою балів, отриманих учасниками змагань.

Місце проведення: “Bukovel Snow Park” на трасі 8А.

Організатори змагання – Федерація лижного спорту України спільно з компанією “Sport Production”. Призери отримають грамоти, медалі та цінні призи від організаторів та спонсорів.

Бажаємо Вам приємного відпочинку та незабутніх вражень під час перебування на курорті “Буковель”!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: