fbpx

Буковелівська дорожня компанія "ПБС" вкотре довела, що працює "на совість"

Суспільство 10:22, 23.03, 2018

Цього сезону дорожньо-експлуатаційна компанія "ПБС" уперше обслуговувала дороги державного значення Н-09 та Н-10. Загалом це майже 400 кілометрів доріг, які ведуть до Львова, Закарпаття та Буковини. Зимовий період показав, що фірма гідно впоралась із усіма "вибриками" погоди і вкотре довела всій Україні, що вміє якісно та сумлінно працювати.

"Ми почали сезон, можна сказати, новачками у цій сфері. Адже до цього прибирали від снігу лише "Буковель" та окремі вулиці, в тому числі Набережну ім. В. Стефаника. Але, працюючи за європейськими технологіями, використовуючи чисту сіль, зволожену ропою, нам вдалося розчищати наші дороги в рази швидше і в рази економніше",  говорить заступник директора з утримання та експлуатації доріг ТОВ "ПБС" Михайло Литвинюк.

Ефективну роботу нашої компанії помітили й в інших областях України. Про це неодноразово говорили у соціальних мережах. Водії, які заїжджали на Івано-Франківщину, відмічали суттєву різницю в стані доріг, які обслуговуються компанією "ПБС", та дорогами в сусідніх областях.

"Заїжджаємо на Івано-Франківщину, як в інший світ, – з вбитих засніжених доріг в ідельно відремотнвані чисті і сухі дороги!" – відмічає водій з Хмельниччини Віталій.

До речі, державні й комунальні служби Прикарпаття, в тому числі Івано-Франківський облавтодор, брали приклад з компанії "ПБС" – результат очистки доріг цих служб теж значно покращився.

"Дороги ще ніколи не були такі чисті, як цього року. "ПБС" навчив всіх працювати якісно. Тішуся, що саме Прикарпаття має таку зразкову на всю Україну дорожню службу", – ділиться враженнями водій Віктор.

Буковелівська компанія "ПБС" значно зекономила державні витрати на утримання доріг. Використовуючи зволожену сіль, реагенту витрачалось вдвічі менше. До того ж, спеціальне обладнання, яким працювала снігоприбиральна техніка, значно ефективніше очищало снігову кашу з доріг.

Зараз "ПБС" готується до весняного сезону. За рік працівники обіцяють ще більше вдосконалити технологію утримання доріг у зимовий період – зменшити витрати ресурсів, придбати нову техніку і почерпнути ще більше знань від європейських колег.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: