fbpx

Буковельська фірма "ПБС" завершує будівництво стадіону ІФНТУНГ за олімпійськими стандартами. ФОТО

Суспільство 16:49, 29.08, 2017

Буковелівська фірма "ПБС" завершує роботи з влаштування бігових доріжок на стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу. Це буде єдиний у Івано-Франківську спортивний об'єкт, зроблений за всіма олімпійськими вимогами та стандартами.

Роботи, хід яких особисто контролює народний депутат України Олександр Шевченко, тривають майже місяць. Спочатку на майже 7 тисячах квадратних метрів демонтували старе покриття і бордюри. Потім фахівці "ПБС" взялись за один із найважчих етапів роботи, інформує прес-служба Івано-Франківської міської організації партії "Укроп".

За допомогою спеціального геодезичного обладнання виміряли усі кути та зробили відповідні заміри. Саме згідно із цими розрахунками і встановили асфальтобетонну основу. Зараз на стадіоні повністю готові бордюри та зроблене водовідведення.

Працівники фірми "ПБС" займаються влаштуванням вирівнювального шару асфальтобетону. На нього ставитимуть ще один – чистовий шар.

А вже у 2018 році, за словами проектувальників, планується встановити нове сучасне покриття легкоатлетичних доріжок, секторів для метань, стрибків, бігу з перешкодами, зони для розминки, огородження, провести благоустрій території.

Наступним кроком після сертифікації стадіону буде придбання нового легкоатлетичного обладнання та достатньої кількості легкоатлетичних снарядів для проведення тренувального і змагального процесу.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: