fbpx

Burisma Group – двічі найкращий корпоративний благодійник 2018

Економіка 12:45, 02.05, 2019

Burisma Group відзначили одразу у двох номінаціях "Корпоративна благодійність": на національному конкурсі "Благодійна Україна" і в регіональному – "Благодійна Харківщина-201"».

16 квітня Національна експертна комісія, оргкомітет і наглядова рада національного конкурсу "Благодійна Україна" визначили найкращих благодійників, волонтерів, благодійні організації та практики 2018 року в Україні. Компанію Burisma Group назвали найкращою в номінації "Корпоративна благодійність".

"Перш за все хотів би подякувати організаторам конкурсу за те, що відзначили благодійну діяльність нашої компанії. Для Burisma Group ця нагорода є визнанням багаторічної і щоденної роботи, яка спрямована на поліпшення життя громад, поруч з якими компанія веде свою діяльність. Кожен день ми реалізуємо безліч корисних справ, які залишаються за лаштунками інформаційних повідомлень, але важливі і помітні для сотень тисяч людей, які живуть поруч з нами. За останні 2 роки Burisma Group витратила понад 100 млн грн на благодійні і соціальні проекти. Можу вас запевнити, що ми і далі будемо здійснювати благодійну діяльність", – відмітив радник ради директорів Вадим Пожарський.

Burisma Group – двічі найкращий корпоративний благодійник 2018 1

На Національний конкурс "Благодійна Україна – 2018" надійшло 964 заявки в 23 номінаціях. У цьому році введені такі нові номінації: "Місцева благодійність", "Добро починається з тебе", "Платформа добра". А номінацію "Благодійність в ЗМІ" розділили на 2 номінації – "Благодійність медіа" і "Медіа про благодійність". Перейменували і номінацію "Громадянська благодійність" на "Благодійник року". Об'єднали в одну номінацію малий і середній бізнес – "Благодійність середнього і малого бізнесу".

"Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання найкращих благодійників, меценатів та волонтерів, їх організацій та практик. Навколо нас багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони роблять це від чистого серця і часто не отримують взамін навіть простого "Дякую». Конкурс "Благодійна Україна" – прекрасний шанс відзначити благодійників", – зазначив голова Оргкомітету та президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

Благодійників привітала Марина Антонова – член Оргкомітету Національного конкурсу "Благодійна Україна – 2018", голова Правління фонду "Україна 3000". А запрошені артисти і музиканти подарували ще більш святковий настрій.

Burisma Group – двічі найкращий корпоративний благодійник 2018 3

Рена Дарсанія, партнерський матеріал

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: