fbpx

Бурштинська ТЕС купила трансформатор за 34 млн грн, щоб підсилити електропостачання у 4 районах Прикарпаття

Економіка 09:21, 01.11, 2017

ДТЕК Бурштинська ТЕС придбала автотрансформатор зв’язку для установки на відкритому розподільчому пристрої 220 кВ вартістю майже 34 млн грн. Автотрансформатор суттєво збільшить надійність живлення електроенергією споживачів Калуського, Галицького, Рогатинського, Тисменицького районів та Івано-Франківського регіону, які знаходяться в Бурштинському енергоострові та забезпечуються електричною енергією від ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Старий автотрансформатор вийшов з ладу ще на початку 2014 року внаслідок зовнішнього короткого замикання в мережі 110 кВ ПАТ "Прикарпаттяобленерго". Характер пошкодження автотрансформатора вимагав тривалого та дорого ремонту в заводських умовах, що було визнано недоцільним. З метою забезпечення надійного живлення мереж компанія ДТЕК Енерго прийняла рішення взяти в оренду аналогічний автотрансформатор в ТзОВ "Карпатнафтохім" м. Калуш Івано-Франківської області до моменту придбання власного нового автотрансформатора.

Новий автотрансформатор придбаний в українського виробника ПАТ "Запоріжтрансформатор", обладнання якого успішно експлуатують багато років на ДТЕК Бурштинській ТЕС. Встановлення нового автотрансформатора дозволить регіонам надійно пройти осінньо-зимовий період 2017-2018 років, та й у майбутньому забезпечить надійне електропостачання регіону.

"Щоб забезпечити українців електричною і тепловою енергією в зимовий сезон, фахівці електростанції завершують всі необхідні ремонти загальностанційного обладнання, тепломереж, головного корпусу і приміщень, будівель та споруд, а також капітальні, середні та поточні ремонти енергоблоків. Придбаний новий автотрансформатор підвищить надійність видачі електроенергії. Вартість інвестицій у ці заходи в 2017 році становила 544 млн гривень. Триває реконструкція енергоблоку №10 вартістю 1,1 млрд грн. Також ми робимо все можливе для забезпечення безаварійної роботи Бурштинської ТЕС, щоб працювати надійно і без втрат", – зазначив в. о. директора ДТЕК Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: