fbpx

Бурштинці відзначили День міста

Наша історія 09:21, 15.09, 2014

У неділю, 14 вересня, у Палаці культури "Прометей" в Бурштині відбулася святкова сесія, присвячена 460-річчю з часу заснування міста.

Учасниками заходу стали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, голова обласної ради Василь Скрипничук, депутати обласної та районних рад, керівники району, а також установ та організацій, які функціонують на території Бурштина. Про це повідомили КУРСу в Івано-Франківській ОДА.

У своєму вітальному слові міський голова Петро Курляк розповів про здобутки бурштинської міської громади упродовж останнього часу.

“Багато зроблено  у нашому місті за чотири роки, – підкреслив він. – Насправді,  ми змінили обличчя нашого міста, змінили, на мою думку, на краще. На нас чекає попереду ще дуже багато роботи, ми залишаємося оптимістами. Переконаний, що вдасться вирішити найнагальніші проблеми, зможемо забезпечити той рівень життя, побуту для наших земляків, про який мріємо не один десяток років”.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука привітав містян з нагоди свята, зачитавши вітального листа від Кабінету Міністрів України.

“Бурштин  унікальне та яскраве місто, яке є перлиною Галицького краю та окрасою України загалом. На мій погляд,  місто демонструє позитивну динаміку економічного розвитку, і в цьому є заслуга його жителів та представників міської влади”,  зазначив Сергій Адамович.

Петро Курляк розповів присутнім про стратегічні плани, які визначатимуть подальшу долю міста. За його словами, передбачається реалізувати один із найважливіших проектів – будівництво індустріального парку, який, мовляв, має глобальний характер. Статус міста обласного підпорядкування, який нещодавно отримав Бурштин, стане потужною основою для реалізації цього проекту, адже “завдяки цьому статусу буде більше можливостей”. Міський голова озвучив ще чимало проектів, які планується втілити у життя. Зокрема, у Бурштині ведеться робота над створенням “мережі надання соціальних послуг”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: