середа, 16 січня

Cеїтаблаєв завершив зйомки драми "Кіборги", незабаром – прем'єра. ТРЕЙЛЕР

У Державному агентстві України з питань кіно переглянули завершений фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".

Про це повідомляє прес-служба Держкіно. 

"Сюжет воєнної драми про силу духу заснований на реальних подіях новітньої історії України і присвячений українським військовим, які брали участь у боях за Донецький аеропорт. Виробництво стрічки здійснила кінокомпанія "ІДАС-ФІЛМ" за підтримки Держкіно України. Режисер фільму – Ахтем Сеїтаблаєв, продюсер – Іванна Дядюра, оператор-постановник – Юрій Король, сценарій Наталії Ворожбит. У широкий кінотеатральний прокат "Кіборги" вийдуть уже 7 грудня", – ідеться в повідомленні. 

Історія розгортається впродовж двотижневого чергування в аеропорту одного з батальйонів у вересні 2014 року. Добровольча група вперше приїжджає на гарячу точку, яку вже чотири місяці обороняють наші військові, і віч-на-віч стикається зі страшним обличчям вiйни. 

Проект фільму став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно у секції ігрових тематичних фільмів про героїзм воїнів, що брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення АТО.

Картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 24 млн грн, що становить половину від загальної вартості виробництва.

 

 

КОМЕНТУВАТИ