fbpx

Частина перевізників у Франківську вперто ігнорують нові правила пасажирських перевезень

Суспільство 09:57, 15.06, 2015

Франківчани скаржаться, що у маршрутках і далі брудно, водії не носять уніформу й не вручають квитки. Деякі навіть грублять і погрожують розправою за зауваження. Хоча вимагають за проїзд за новим тарифом – 4 грн.

Про це франківчани пишуть на міських пабліках. 

"Остогидло! Сьогодні мала шану їхати у маршруті 86 номер АТ1142 АА: сідаю біля водія, даю йому гроші у сумі 5 грн, дає здачу, навколо нього лежать в незрозумілому стані квитки, причому розкидані, я кажу: Ви квиток даєте? Він: Беріть собі, скільки вам схочеться, в мене у автобусі самообслуговування. Сам водій одягнутий в якесь ганчір'я, таке, що стидно навіть на город вийти, футболка в плямах, без бейджа. В мене питання: скільки ми будемо терпіти таке хамство? Сфера послуг в нас, на жаль, така, що за неї не те що платити не хочеться, нею навіть користуватись не хочеться. Як завжди, влада відмила гроші на тих GPRs, а платимо за них ми, платимо нешанобливим ставленням, ба куди більше хамським, водії відносяться до людей так, ніби ми їх боржники, таке відчуття, що ти прийшов до нього в хату, висрався посеред його вітальні, вибачте за грубість. А влада робить вигляд, що скарги людей – це так собі просто…"  пише Альона Павлюченко

Ще яскравіший прояв хамства описує громадський активіст Михайло Джогола

"Вчора о 6:40 ранку їду маршрутом №22, номерний знак АТ 0820 АА, контактів власника не було. Водій без форми і без ідентифікатора, але квитки видає справно. Даю 2 гривні, він нахабним тоном наголошує, шо проїзд у його маршрутці становить 4 гривні. Роблю йому зауваження, що він не має ідентифікатора і форми, на шо він робить просто геніальну, як на мене, дію: дістає з-під сидіння засмальцований пакет із зеленою футболкою і каже: "Є в мене уніформа, шо ти з мене хочеш?". Я чемно відповів, шо ідентифікатора я не побачив, тому їхатиму за 2 гривні, і сів на своє місце. Водій облив мене прокльонами і заявив, шо якби не було пасажирів, то він би мені "п*зди" дав",  пише Михайло. 

Нагадаємо, подати скаргу до мерії на недобросовісних перевізників можна на сайті "Електронний уряд Івано-Франківська". 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: