fbpx

Через брудну воду село на Калущині хочуть оголосити зоною надзвичайної ситуації. ФОТО

Суспільство 13:35, 15.09, 2015

Мешканці села Верхня Калуського району ​бідкаються: з кожним роком вода стає гіршою. Якщо минулого року забруднена вода була у півсотні криницях, то тепер – майже вдвічі більше.

Тому люди просять: проблему треба вирішити. Але якщо одразу не можна забезпечити централізоване водопостачання вулиці Войнилівська, то необхідно забезпечувати привозною водою цих мешканців, пише КУРС з посиланням на Калуську РДА.

Такої думки дотримується перший заступник голови РДА Віктор Гільтайчук, який 14 вересня провів виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За його словами, зараз необхідно знайти можливості для доставки води.

Обговорюючи із мешканцями вулиці Войнилівська цю проблему, члени комісії прийняли ряд рішень. Так, Верхнянська сільська рада звертатиметься на сесії районної та обласної рад з проханням виділити кошти на оренду автомобіля та забезпечення його паливно-мастильними матеріалами. Мешканці села ініціювали, щоб у їхньому селі була створена комісія, яка детально займеться розглядом і вирішенням цієї проблеми.

На засіданні комісії прийнято рішення про підготовку документації для оголошення села Верхня зоною надзвичайної ситуації регіонального масштабу. Районна санепідемстанція спільно з обласною продовжуватиме обстеження криниць. Екологічній інспекції доручено здійснити перевірку підприємств, що розташовані поблизу с. Верхня, та по можливості визначити походження забруднення води в криницях.

Члени комісії мали змогу переконатися, що на вулиці Войнилівська може бути кілька джерел забруднення. Адже в одних криницях вода світліша, в інших – темніша; різний і запах води.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: