fbpx

Через халатність держслужбовців до обласного бюджету не надійшло понад 140 тисяч гривень

Суспільство 09:30, 03.07, 2014

Прокуратурою Івано-Франківської області проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства у відділі Держземагентства в Надвірнянському районі Головного управління Держземагентства в області.

Як повідомили КУРСу у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області, становлено, що посадовими особами відділу Держземагентства не вживались заходи щодо стягнення з одного з суб’єктів господарювання нарахованих понад 140 тисяч гривень втрат сільського господарського виробництва та не обліковували такі втрати в звітності, інформують в обласній прокуратурі, інформує прес-служба відомства.

Так, рішенням Зарічанської сільської ради підприємству надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з сільськогосподарських угідь, загальною площею 12,2 га для будівництва та обслуговування туристичного комплексу. Відтак, було укладено два договори оренди, згідно яких вказані земельні ділянки надавались суб’єкту господарювання терміном на 49 років з правом викупу.

Однак, не зважаючи на те, що цільове призначення цієї землі змінено, втрати сільського господарського виробництва не сплачені.

Внаслідок такого неналежного виконання службовими особами відділу Держземагентства своїх обов’язків щодо контролю за порядком визначення розміру та відшкодуванням втрат сільськогосподарського виробництва, державним інтересам спричинено збитки на суму 143 тисячі гривень.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст 367 КК України (службова недбалість) внесені прокуратурою Івано-Франківської області до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: