fbpx

Через похолодання у школах Франківська змінили розклад занять, а у садках включили калорифери

Суспільство 15:35, 12.10, 2015

Незважаючи на те, що сьогодні в Івано-Франківську офіційно стартував опалювальний сезон, у навчальних закладах міста тепло стане тільки впродовж двох наступних днів.

Така специфіка роботи системи теплозабезпечення житлового фонду міста, до якого належать також школи і дитячі садки.

"У нас завжди перші два дні при початку опалювального сезону проблемні", – сказала начальник управління освіти міста Наталія Микула.

Проблема в тому, що тепло до шкіл і садків подається поступово, по мірі увімкнення котелень та підключення житлових мікрорайонів.

Зважаючи на таку специфіку теплопостачання, повідомила Наталія Микула, управління освіти вже сьогодні зранку, після рішення міськвиконкому про початок опалювального сезону, розіслало листи керівникам освітніх закладів Франківська. Відповідно до ст. 16 ЗУ "Про загальну і середню освіту" директорам шкіл дозволили на власний розсуд, зважаючи на температуру в школі, внести зміни в розклад занять.

"На цей час про зміни в розкладі нас офіційно попередили школа №1, №17 та гімназія №2. До кінця дня ще чекаємо повідомлень", – сказала начальник управління освіти.

Батькам про скорочені уроки повідомили в школах №23 і №21.

Дитсадкам міськвно офіційно рекомендувало задіяти всі опалювальні прилади для обігріву приміщень, в яких знаходяться діти.

"Особливо в ясельних групах. Кожна група в ДНЗ має калорифер і може підігрівати температуру до визначеної нормою – в середньому плюс 19",  уточнила Микула.

За її словами, всі школи міста готові прийняти тепло. З сьогоднішнього дня заступники директорів шкіл з господарської роботи чергують цілодобово, щоби забезпечити запуск внутрішньої теплосистеми в навчальних закладах  чи о 19.00 це станеться, чи о 23.00, коли його подадуть тепловики. Завгоспи комунікують безпосередньо з котельнями. Процес також у цілодобовому режимі курує заступник начальника управління освіти Олег Савка.

"В середу у нас  офіційний вихідний. На четвер школи міста вже добре прогріються",  підсумувала Наталія Микула. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: