fbpx

Через політичні репресії прикарпатський "Правий сектор" збирається на поки що мирний марш

Суспільство 09:24, 28.01, 2016

Активісти прикарпатського "Правого сектору" закликають усіх, кому небайдужа доля України, долучитися до поки що мирного заходу – маршу "Волю в'язням режиму".

Марш відбудеться 29 січня о 17:00. Збиратимуться активісти на Вічевому майдані в Івано-Франківську.

Про це йдетсья у повідомленні "Правого сектору" у Фейсбук.

"Закликаємо всіх, кому не байдужа доля України – політичні партії, організації та рухи,  долучитися до поки що мирного заходу на захист права українців бути вільними господарями на своїй землі!

Прийди і підтримай політично репресованих, бо завтра, можливо, доведеться підтримувати тебе і твоїх близьких!

Не відстоявши патріотів, не зваливши спрута злочинної владної системи, можемо дочекатись повної диктатури антиукраїнського кримінального режиму, і наші діти, народжувані на подертих матрацах скорумпованих лікарень, так і будуть гарматним м'ясом для оборони бандитсько-олігархічних кланів, що дорвалися до влади!

Пора всім зрозуміти, що рішучістю багатомільйонної української громади, об'єднаної ідеєю здобути власну державу, ми нездоланні для будь-якого зовнішнього ворога чи внутрішнього режиму!

Хто клянеться в любові до України та "Правого сектору", висловлюючи співчуття і стурбованість,  прийдіть на марш, а також доведіть це фінансовою чи матеріальною підтримкою або фізично допоможіть поширити інформацію: тел. (095) 662 50 08, (068) 824 88 93",  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що екс-керівника "Правого сектору" Василя Абраміва, теперішнього керівника Романа Масевича та інших активістів організації, які брали участь у "сміттєвій" люстрації керівника обл'юстиції Василя Кавацюка, поліція оголосила у розшук.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: