fbpx

Чергова група правоохоронців повернулася на Прикарпаття з АТО на ротацію

Суспільство 10:54, 02.11, 2014

1 листопада зі східного регіону України на рідне Прикарпаття повернулися бійці зведеного загону оперативних підрозділів міліції Івано-Франківщини. Керівники обласного управління внутрішніх справ та колеги по службі радо вітали їх та дякували за гідне виконання покладених завдань.

Цими днями відбулася чергова ротація правоохоронців Івано-Франківщини. Майже місяць прикарпатські оперативники перебували у надскладних воєнних умовах, дехто з них вже не вперше повернувся з зони антитерористичної операції. Водночас вони й надалі виявляють готовність знову вирушити на схід України, щоб забезпечувати правопорядок і протистояти супротивникам. Про це повідомляє КУРС із посиланням на СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.

З поверненням правоохоронців привітав начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин.

"Передусім, радий з того, що всі ви повернулися живі й здорові. Також дуже приємно, що прикарпатські міліціонери вкотре зарекомендували себе як справжні професіонали, які не на словах, а сумлінною працею довели вірність народові України. Ми пишаємося вами!" – звернувся до правоохоронців Микола Семенишин.

Крім того, очільник прикарпатської міліції зауважив, що загалом понад 400 міліціонерів з Івано-Франківщини вже фактично протестовані в екстремальних умовах у східному регіоні нашої держави.

За сумлінне виконання службових обов'язків, мужність та незламність духу всім бійцям оголосили подяки та вручили грошові премії.

Заступник начальника УБОЗ УМВС в області підполковник міліції Василь Христін, який очолював групу, подякував керівництву прикарпатської міліції і всім присутнім за допомогу та підтримку, зокрема за передані дитячі малюнки, які неабияк піднімають бойовий дух.

Після короткого відпочинку та реабілітації міліціонери зведеного загону повернуться до виконання своїх службових обов’язків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: