fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Чернега до Калєтніка: "Вважаю, що ВРУ зобов’язана надати згоду на притягнення Вас до кримінальної відповідальності"

Чернега до Калєтніка: "Вважаю, що ВРУ зобов’язана надати згоду на притягнення Вас до кримінальної відповідальності"

Політика 18:11, 07.08, 2014

Комуніст Ігор Калєтнік, якого хочуть позбавити депутатських повноважень, попросив допомоги у нардепа з Прикарпаття Романа Чернеги.

Екс-перший заступник голови Верховної Ради комуніст Ігор Калєтник звернувся до голови підкомітету з питань захисту прав і свобод людини комітету ВРУ Романа Чернеги з проханням сприяти в "об’єктивному та неупередженому вирішенні питання щодо обґрунтованості пред’явлених йому обвинувачень", зазначених в поданні Генеральної прокуратури України до Верховної Ради України.

Нагадаємо, Генпрокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні проти колишнього віце-спікера Ігоря Калєтника та народного депутата із фракції Партії регіонів Володимира Олійника. Провадження відкрито за фактом фальсифікації підрахунку голосів під час пленарного засідання парламенту 16 січня 2014 року, коли нібито одностайною більшістю у 235 голосів були ухвалені так звані "диктаторські закони". Також Генеральна прокуратура просить позбавити Олійника та Калєтника недоторканності.

На звернення Калєткіна Чернега відповів відкритим листом.

"Ви, лобіюючи інтереси колишнього проросійського президента Януковича, порушивши присягу народного депутата України, стали ініціатором прийняття диктаторських законів, за що маєте понести відповідальність за чинним законодавством України, – йдеться у листі. – Переконаний, пред’явлене Вам обвинувачення є повністю обґрунтованим. Вважаю, що Верховна Рада України зобов’язана надати згоду на притягнення Вас до кримінальної відповідальності та надати Генеральній прокуратурі України схвальну відповідь".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: