fbpx

Червоний Хрест продовжує навчати першій долікарській допомозі

Суспільство 08:16, 19.07, 2014

Обласна організація Товариства Червоного Хреста вже кілька місяців проводить навчання з надання першої медичної допомоги.

Основою такого навчання є європейські стандарти, інформує ОДТРК "Карпати".

Навчитись надавати первинну медичну допомогу можна не лише в обласному центрі, але й в районах: Косівському, в Галичі, Калуші, Тлумачі. Там також працюють спеціально підготовлені інструктори. Звертатись потрібно в районні осередки Червоного Хреста. 

Заступник голови організації Олена Вільчинська розповідає, що особливо вітаються організації, які хочуть провести групове навчання для своїх працівників:

"В Івано-Франківську організація продовжує набір охочих вчитися на курсах. Ми на сьогоднішній день віддаємо перевагу організаціям та установам, які хочуть навчити своїх працівників таким навикам. Наші інструктори можуть виїхати на місце, або з вересня навчання проводитимуть на базі Червоного Хреста. 6- або 12-годинна програма сертифікована за європейськими стандартами. Наші спеціалісти навчались у Києві у тренерів зі світовою практикою. На сьогодні це актуальна і потрібна річ, оскільки досвід показує, що не всі люди готові надати першу допомогу",  розповідає Вільчинська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: