fbpx

Чоловік відсудив $390 тисяч, бо на роботу замість нього взяли жінку

Стиль життя 21:01, 23.03, 2018

Офіційний представник служби транспорту Австрії Пітер Францмайр довів у суді, що його піддали дискримінації на підставі статі.

Замість нього на керівну посаду призначили жінку, пише УП з посиланням на Newsweek.

Справа розпочалася у 2011 році, коли політична діячка Австрії, яка очолювала соціал-демократичну партію, Доріс Бюрес вирішила об'єднати два відомства. Для цього вона мала обрати нового менеджера.

На цю посаду претендували три висококваліфікованих людини. Урсула Зехнер, яка очолювала рельсовий регулятор Schienen-Control, у результаті обішла двох інших заявників-чоловіків.

Францмайр, чию заявку оцінили на 0,25% вище, ніж у Зехнер, подав позов до суду за дискримінацію на підставі статі.

Згідно з рішенням суду чоловіку мають виплатити компенсацію розміром 390 тисяч доларів. Це – різниця у заробітній платі, яку він міг би отримати, якби був на новій посаді, а також компенсація морального збитку.

Федеральний Адміністративний суд Австрії постановив, що "вочевидь, з самого початку Зейхер віддавали більшу перевагу, ніж іншим кандидатурам".

Доріс Бюрес, яка наразі є однією з трьох виконуючих обов'язків президента Австрії, заявила, що призначення "було здійснено у встановленому законом порядку". Вона сподівається, що таке рішення суду не викликає питань щодо заохочення просування жінок на високі посади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: