fbpx

Чотири франківські вузи увійшли в рейтинг "ТОП-200 Україна": серед них на найвищій позиції ІФНТУНГ

Суспільство 19:16, 30.05, 2017

Наприкінці травня команда національного рейтингу вищих навчальних закладів "ТОП-200 Україна" опублікувала одинадцятий щорічний рейтинг українських вишів.

Одноосібним переможцем рейтингу "Топ 200 Україна" 2017 став НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він збільшив відрив від решти українських університетів у порівнянні з 2016 роком, інформує Освіта.UA.

КНУ ім. Тараса Шевченка та ХНУ ім. В. Н. Каразіна посіли відповідно друге і третє місця. 

До рейтингу увійшли і чотири івано-франківські вузи: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – 32-ге місце, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника  42-ге місце, Івано-Франківський національний медичний університет  62-ге місце, Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького  195-те місце.

Також укладачі рейтингу підкреслюють, що переважна більшість університетів, які увійшли до "Топ 200 Україна", за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи. Разом з тим, до слабких місць системи вищої освіти України можна віднести її поки що значну ізольованість від народного господарства країни, низький рівень інтеграції в європейський і світовий освітньо-науковий простори, малу частку науково-інноваційної роботи в навчальних планах і загальному обсязі університетської діяльності.

Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних веб-ресурсів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: