fbpx

Чотири прикарпатці номіновані на "медичного Оскара"

Суспільство 14:33, 26.03, 2018

Визначені кандидатури від Прикарпаття для участі в конкурсі на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2018 році "Орден Святого Пантелеймона".

Така відзнака є громадською і має професійно-фахову спрямованість, популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя у суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами держави, повідомляє прес-служба ІФ ОДА.

Протягом грудня-лютого до регіональної ради Івано-Франківської області, яку цьогоріч очолює ректор національного медичного університету, професор Микола Рожко, надходили подання від трудових колективів і громадських організацій. Саме вони пропонували, хто заслуговує на відзнаку "Орден Святого Пантелеймона". Визначені кандидатури від Прикарпаття в чотирьохномінаціях з п'яти.

Номінація "Найкращий лікар" – професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету, академік Академії наук технологічної кібернетики, член європейських асоціацій кардіологів, аритмологів, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Нестор Середюк.

Номінація "Новатор охорони здоров’я" – директор державного закладу "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій “Прикарпатський”" (Яремче) Роман Мельник.

Номінація "За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я" – відповідальний за роботу з Україною німецького Червоного Хреста м. Штарнберг Карл Майєр.

Номінація "Взірець служіння суспільству" – головний лікар Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

При визначенні усіх кандидатур враховувалися також співпраця з духовенством, волонтерство, благодійність.

Кандидатури на отримання відзнаки за професіоналізм та милосердя в 2018 році "Орден Святого Пантелеймона" будуть подані до Києва, і вже там визначатимуть найкращих. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 9 серпня у День святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Минулого року Прикарпаття мало двох номінантів, бажаємо успіху землякам і в цьому році. Обговорюється питання про можливість відзнаки номінантів від нашої області на місцевому рівні.

"Орден Святого Пантелеймона" ще називають "медичним Оскаром".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: