fbpx

Чотири школи у Франківську зроблять енергоефективними

Економіка 11:15, 17.07, 2018

Управління капітального будівництва міськвиконкому використає для цього частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Кошти НЕФКО частково спрямують на оплату витрат з проекту “Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська”.

Йдеться про капітальний ремонт задля модернізації системи утеплення та вентиляції (рекуперації тепла) в чотирьох школах Івано-Франківська: НВК “Школа-гімназія №3”, ЗШ №8, ЗШ №13 та ЗШ №22.

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому як замовник капітального ремонту закладів освіти оприлюднило запрошення до участі в тендері. Замовник запрошує підрядників подавати свої запечатані тендерні пропозиції для отримання такого контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту НЕФКО.

Реалізація інвестиційного проекту “Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери” включає роботи зі здійснення ремонту міжпанельних швів фасадів, заміни вікон та дверей, встановлення локальних систем вентиляції та відновлення систем вентиляції, монтаж додаткових щитків та автоматів для підключення систем вентиляції та рекуперації повітря, монтаж мереж електропостачання та інші роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: