fbpx

Чиновники крастимуть доти, доки не змінити правила, – Юрій Дерев'янко

Політика 09:54, 13.11, 2017

Кілька тисяч українців в неділю зібрались на антикорупційний марш в центрі Києва, щоб заявити Президенту України і владі, що не згодні більше миритись з корупцією.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев'янко під час антикорупційного "Маршу обурених", який розпочався з Михайлівської площі в неділю.

Він підкреслив, що багато українських героїв, бійців загинули за незалежність України.

"За що загинули наші герої? За те, щоб Україна була незалежною, суверенною, сильною. За те, щоб корупція, яка довела до такого стану, була знищена", – заявив депутат.

Він заявив, що люди зібрались на антикорупційний марш, щоб заявити про свою незгоду з корупцією, яка процвітає в країні.

"Ми сьогодні тут, щоб сказати президенту: зупинись, досить! Досить грабувати армію, досить наживатись на українському народові, продаючи через свої підприємства, такі як "Ленінська кузня", бронетехніку за втричі вищою ціною. Досить гнатися за можливістю отримати відкати, не купуючи якісний зв'язок для нашої армії, а купуючи той зв'язок, де можуть дати відкат", – заявив Дерев'янко.

Він зазначив, що корупція вбиває, в тому числі вбиває в буквальному сенсі цього слова.

"Адже від зв'язку залежить те, чи будуть наші бійці в бою мати можливість чути один одного, чи переможуть, чи помруть. Досить красти на тому, щоб постачати паливо в нашу армію через своїх любих друзів", – закликав один з лідерів РНС.

Він вважає що людям потрібно виступити проти цього і чітко висловити свої вимоги до влади.

"Нам дуже важливо не просто просити у того чи іншого чиновника припинити красти, а наше завдання – забезпечити зміну правил, відповідно до яких жоден чиновник, і той, який зараз, і той, який буде в майбутньому, не зможе красти", – переконаний нардеп.

"Саме тому наша вимога чітка і зрозуміла – закон про антикорупційний суд і закон про імпічмент Президента", – підкреслив Дерев'янко.

Він закликав людей мирно вирушати з Михайлівської площі до площі Конституції біля Верховної Ради.

На акції були присутні лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе, народні депутати Віктор Чумак, Сергій Лещенко та Юрій Левченко, представник УНА-УНСО Ігор Мазур (Тополя) та інші.

Зокрема, Михайло Саакашвілі запропонував з 3 грудня розпочати процес народного імпічменту президента і влади взагалі, якщо до цього часу вимоги учасників акції протесту не будуть виконані.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: