fbpx

Чиновники нарікають на приватних перевізників-нелегалів – депутати радять підвищувати якість сервісу

Суспільство 13:17, 20.05, 2016

Постійна депутатська комісія з розвитку промисловості, будівництва, архітектури і дорожнього господарства Івано-Франківської облради заслухала звіт про якість пасажирських перевезень в області.

Звітував на депутатській комісії директор департаменту промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва

За його словами, найбільш проблемними в сфері пасажирських перевезень в області є питання пільговиків. Таких на Прикарпатті 350 тисяч. Бюджетний кодекс забороняє місцевим бюджетам фінансувати видатки на пасажирські перевезення цих осіб, відтак цього року підприємці за власний рахунок перевозять інвалідів 1-2 групи, “атошників” і “чорнобильців”.

Серйозною проблемою, за словами Подошви, є також перевізники-нелегали на мікроавтобусах і легкових автомобілях. На разі проти них влаштовують рейди й намагаються штрафувати.

Голова депутатської комісії Віктор Шевченко зазначив, що репресивними заходами проблему не вирішити.

“Якщо людям пропонують за ту саму ціну їхати в комфортніших умовах…, тут нічого нема страшного, бо автобуси – це жах, хоча є і нормальні автобуси. Я б на місці пасажира вибрав легковий автомобіль”,  зазначив Шевченко. 

Він наголосив, що пріоритетом має бути підвищення якості перевезень. “Мають бути чисті автобуси, без водіїв з цигарками… Я не розумію, як можна везти пасажирів і одночасно їсти зернята і курити”, – додав Шевченко. Лише підвищення якості сервісу може вирішити проблему нелегалів.

Депутатська комісія вирішила на наступному засіданні заслухати самих перевізників, контролюючі органи та поліцію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: