fbpx

Dakh Daughters випустили перший повноформатний альбом If

Культура 23:10, 01.12, 2016

Українське фрік-кабаре презентувало свій диск як літературний.

Платівка отримала назву від однойменної композиції на відомий вірш Редьярда Кіплінга. Вона починається із тексту учасниці колективу Zо, а у приспіві звучать рядки з вірша Павла Тичини "…тінь там тоне, тінь там десь…".

"Вирушаючи в таку непросту і нову для нас дорогу, як запис аудіодиску, звісно, ми довго обговорювали, що саме взяти із нашого немаленького репертуару, – розповідають Cultprostir учасниці Dakh Daughters. – Вибрати було непросто, адже всі композиції дуже різні й по-своєму важливі для нас. Ретельно обговоривши все разом із нашим режисером Владом Троїцьким, ми обрали, на нашу думку, найактуальніші на сьогодні композиції".

Також вони зазначили, що після того, як склали програму для диску, зрозуміли, що він вийшов досить літературним, адже в ньому зібрані пісні на поезію Кіплінга, Буковскі, Семенка, Жадана, Еліота і Zo.

"Ми не могли оминути композицію "Візьми" на вірш Сергія Жадана, бо теми, які він порушує, найбільше резонують із нашим життям в Україні тут і зараз", – додають дівчата.

На диску If немає таких хітів Dakh Daughters, як "Рози", "Ганнуся" і "Зозулиця".

Учасниці фрік-кабаре пояснюють це так: "У мережі є окремі роботи, присвячені цим композиціям, та відео (не лише live із концертів), які живуть досить активним і самостійним життям. Можливо, ми ще запишемо їх аудіоверсії".

Наразі Dakh Daughters на канікулах між великими французькими гастролями. На початку грудня дівчата почнуть новий спільний проект із паризьким цирком Terabak in Kyiv. А у квітні планують зробити "невеличкий український тур" із виставою "Антігона", під час якого дадуть кілька концертів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: