fbpx

Делегація з Польщі відвідала історико-краєзнавчий музей "Гуцульщина"

Суспільство 10:39, 22.07, 2015

19 липня вже всімнадцяте до "народного" історико-краєзнавчого музею "Гуцульщина", що знаходиться в селі Яблуниця Верховинського району, завітала делегація Лодзінського інституту політехніки, урбаністики і архітектури із Польщі.

Метою приїзду професорів та студентів у східні Карпати було ознайомлення з побутом, звичаями і традиціями гуцулів, природним ландшафтом Гуцульського краю, дослідження гуцульської дерев’яної архітектури, зокрема церков, капличок, хрестів, хати-ґражди, пам’ятних знаків, гуцульської різьби, полонинської господарки.     

Польська делегація зустрілася з керівником історико-краєзнавчого музею "Гуцульщина" Іваном Дроняком і подарувала засновнику цього музею, на сьогодні  керівнику народної самодіяльної кіностудії "Полонина", книгу під назвою "20/13 Huculszyzna" (Гуцульщина).

Співпраця між поляками і гуцулами буде і надалі продовжуватись. Зокрема, доктор Лодзінської політехніки і архітектури у Польщі Влодзімір Вітковські веде дослідницьку роботу з виявлення історичних даних церкви, яка знаходилася на території Жаб’є – Слупійка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: