fbpx

Демобілізація в Україні пройде з 18 березня по 1 травня

Суспільство 14:27, 15.01, 2015

У період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнять в запас (проведуть демобілізацію) військових, які були призвані на військову службу під час мобілізації відповідно до Указу Президента від 17 березня 2014 року.

Президент України Петро Порошенко пропонує провести демобілізацію в Україні з 18 березня по 1 травня 2015 р. Про це йдеться в додатку до проекту Закону про затвердження Указу Президента "Про часткову мобілізацію", зареєстрованому у Верховній Раді. 

"Провести у період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення в запас (демобілізацію) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до указу Президента України від 17 березня 2014 року №303 "Про часткову мобілізацію", – йдеться в документі.

Також у поданні Порошенка до Ради зазначається, що після прийняття парламентом закон набуде чинності з дня його опублікування, зазначає РБК-Україна. 

Нагадаємо, що відповідно до президентського Указу про часткову мобілізацію до лав Національної гвардії торік призвали 20 тисяч українців, ще 20 тисяч мобілізували в Збройні сили та інші підрозділи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: