fbpx

Депутат Івано-Франківської облради виявився "світовим феноменом паранормальних явищ"

Суспільство 15:31, 18.11, 2017

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Ерстенюк у минулому представлявся доктором Ерстом та "одним з 10 феноменів світу в галузі психології і паранормальних явищ". Зараз працює радником голови Галицької РДА.

Саме так описала Михайла Ерстенюка газета "Міст" у 2004 році, що видавалася для українців Іспанії та Португалії. Цей номер тижневика знайшов і опублікував у мережі надвірнянець Михайло Андрійович.

Депутат Івано-Франківської облради виявився "світовим феноменом паранормальних явищ" 1

"Відшукалася стара газета в домашньому архіві. Наскільки пригадую, придбав її в Італії або Румунії. Серед української діаспори наш земляк користується заслуженим авторитетом. Його виступи мали великий успіх у глядачів, нерідко відбувалися за відсутності вільних місць у глядацьких залах. Сотні людей завдячують доктору Ерсту власним оздоровленням", – пише Андрійович.

У газеті "Міст" від 4 березня 2004 року розміщена публікація "Таємниця Осами: доктор Михайло Ерст пояснює події 11 вересня", в якій нинішній депутат міркує про те, що зловмисники, які здійснили теракт у США 11 вересня 2001 року, діяли в стані глибокої сугестії (навіювання – КУРС). У статті зазначається, що доктор Ерст проводить сеанси гіпнозу, терапію і прогнозування майбутнього. Публікація розміщена "на правах реклами".

КУРС раніше писав, що на Надвірнянщині, звідки родом Ерстенюк, досі кажуть, що він цілитель-екстрасенс. Колись "надзвичайними здібностями" навіть заробляв у Канаді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: