fbpx

Депутат обласної ради Сергій Адамович презентував книжку "Що робити з їжачком?"

Культура 13:39, 04.11, 2015

Професор Прикарпатського університету, депутат Івано-Франківської обласної ради презентував книжку "Що робити з їжачком?".

До книжки увійшли інтерв’ю та авторські колонки Сергія Адамовича, опубліковані протягом 2011-20155 років у франківських виданнях.

У назву книжки автор виніс заголовок однієї зі своїх колонок. Якось до нього зателефонував мешканець одного з прикарпатських сіл і спитав: "Що робити з їжачком?". Чоловіка цікавило, як доглядати за тваринкою, щоб вона не загинула під час зими. Сергій Адамович розповідає, що разом із сім’єю зайнявся пошуком відповіді на це запитання в інтернеті.

"Незважаючи на те, що я не біолог, мені приємно було подбати про їжачка. Але більше мене вразила позиція людини, що мені зателефонувала. Подумалося, що якби такі люди були у владі, то вони і про нас би дбали, якщо дбають про їжачків", – йдеться у колонці.

Автор у багатьох колонках розмірковує, якою повинна бути влада, описує проблеми суспільно-політичного життя країни та ділиться спостереженнями від подорожей Україною та сусідніми державами.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: