fbpx

Депутат облради Микола Зелінський хоче стати сільським головою Ямниці

Суспільство 03:38, 29.08, 2015

Відомий на Прикарпатті політик, депутат Івано-Франківської обласної ради, кандидат в народні депутати від партії “Батьківщина” 2014 року та екс-голова Тисменицької районної державної адміністрації - Микола Зелінський вирішив працювати на громаду села Ямниця Тисменицького району.

Про це депутат повідомив у розмові із журналістом “Стику”.

“Я народився в селі Ямниця, ходив до школи, працював, працюю і надалі працюватиму для Ямницької громади та громад Тисменицького району. Переконаний, що прийняв важливе рішення служити громаді рідного села на посаді сільського голови. Не лише знаю сільські проблеми, а й бачу шляхи їх вирішення. Маю величезне бажання працювати на перспективу, щоб моя маленька Батьківщина зі своїм потенціалом стала взірцевою громадою. Йду на вибори з чистим сумлінням, бажаючи допомогти людям”, – заявив Микола Зелінський.

Зазначимо, політик користується значним авторитетом в Ямниці та Тисменицькому районі. На виборах до Верховної Ради Микола Зелінський набрав понад 60 відсотків голосів виборців села. Також політик активно працює над створенням об’єднаної територіальної громади з центром у селі Ямниця, до якої потенційно можуть увійти села: Клузів, Козина, Майдан, Нова Гута, Павлівка, Сілець, Тязів та відповідно Ямниця.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: