fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Депутат облради від "ВОЛІ" посприяла закупівлі нового медобладнання для лікарні у Болехові. ФОТО, ВІДЕО

Депутат облради від "ВОЛІ" посприяла закупівлі нового медобладнання для лікарні у Болехові. ФОТО, ВІДЕО

Здоров'я 11:44, 27.05, 2019

У Болехівській центральній міський лікарні нове медичне обладнання.

Йдеться про апартат аргоноплазмової коагуляції. Саме він, наголошує головний лікар Любомир Парохоняк, дозволяє швидше та якісніше рятувати життя пацієнтів.

"Складність полягає в тому, що чисто технічно в часі дуже тривалий процес зупинки кровотечі. А цей апарат допомагає нам у разі необхідності цю процедуру завершити значно швидше і з меншою втратою крові", – говорить головний лікар Болехівської ЦМЛ.

Апарат, кажуть місцеві хірурги, вже встиг себе  зарекомендувати з найкращої сторони. Адже за його допомогою здійснено чимало операцій різної складності.

"Широко застосовується в гінекології для лікування ерозій шийки матки. Тобто цей метод добрий тим, що не залишає післяопераційних рубців. Тому є золотим стандартом лікування такої патології. Ну і при травмах селезінки, печінки ми вже використовували цей апарат. Дуже себе добре зарекомендував",  говорить завідувач хірургічним відділенням Болехівської ЦМЛ Роман Федорика.

Появі такого важливого для Болехівської лікарні медобладнання посприяла депутат Івано-Франківської облради від партії "ВОЛЯ" Галина Макота. Відзначає, така співпраця є тривалою та системною. Бо певна, що тільки спільно можна бути корисними та рятувати не одне життя.

"Звичайно, що на моєму окрузі є чимало проблем, які потрібно вирішувати, і для цього необхідні кошти. Але я також завжди намагаюсь допомогти Болехівській міській лікарні в придбанні медобладнання. Тому минулого року нам вдалось придбати за кошти обласного бюджету аргоноплазмовий коагулятор вартістю 350 тис. грн",  розповідає депутат від "ВОЛІ".  

А от задля покращення умов перебування пацієнтів Галина Макота посприяла у встановленні нових дверей. Й обіцяє надалі усіляко підтримувати медичну галузь цієї громади.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: